FŐMENÜ
MENÜ
2018-03-09

Árnyalatnyi különbség

A pénteki bajnoki mérkőzésünkön a csúcsformában játszó, és a dobogóért hajtó Balatonfüred volt a vendégünk. Bár az esélyek nem mellettünk szóltak szerettünk volna meglepetést okozni, hiszen minden pontra szükségünk van a bennmaradásért vívott harcban.
A kezdés azonban a papírformát igazolta, míg mi nem tudtunk mit kezdeni a Füred szilárd védőfalával addig Ők, ha nem is tetszés szerint, de ütemesen termelték a gólokat, így negyedóra után már ötgólos hátrányba kerültünk. Időkérésünk azonban még épp időben jött, hiszen azt követően sikerült rendezni a sorokat és szívós védekezéssel, valamint kreatívabb átlövőjátékkal sikerült egy gólra zárkózni a szünetre.
A folytatásban már teljesen egyenrangú partnerei voltunk a rangos ellenfélnek és a fej-fej melletti csatában a vezetést is sikerült átvennünk. Ekkor azonban gyors egymásutánban „szereztünk” két kiállítást és egy büntetőt, amivel a vendégek kétgólos vezetésre tettek szert. Mi azonban nem adtuk fel és három perccel a vége előtt újból döntetlen volt az állás. Sajnos innentől kezdve mi már csak egy újabb kiállításra voltunk jók, míg a Balatonfüred egy gólra, így szoros csatában minimális különbségű vereséget szenvedtünk.

A mérkőzés képeit megtekinthetik facebook oldalunkon!

Váci KSE–Balatonfüredi KSE 25–26 (12–13)
Vác, V: Hargitai - Markó
Váci KSE: Rózsavölgyi (k) – Ménfői 1, Törteli,Tyiskov 2, Koller 3, Holpert 5(2), Davidovic 3. Csere: Ulicsinyi (k), Balaz, Grbavac 6, Török 5. Edző: Skaliczki László
Balatonfüredi KSE l.d.: Kasparek 7.  Edző: Csoknyai István
Az eredmény alakulása: 8. perc: 1–4; 18. perc: 4–9; 27. perc: 10–11; 37. perc: 16–15; 44. perc: 19–21; 50. perc: 22–23; 57. perc: 25–25.
Kiállítások: 6 perc ill. 2 perc      Hétméteresek: 2/2 ill. 4/3.