FŐMENÜ
MENÜ
Csapataink havi programja

November

2017-11-05 vasárnap

Váci KSE - Ceglédi KKSE

NB I

 

 

Veresegyház VSK – Váci KSE

Serdülő III. o.

       
2017-11-08 szerda

Váci KSE - NEKA

Ifjúsági I. o.

 

 

Váci KSE-Főnix – NEKA

Serdülő I. o.

 

 

   
2017-11-09 csütörtök Csömöri SSZN KFT - Váci KSE Serdülő III. o.
       
2017-11-11 szombat Budakalászi FKC - Váci KSE NB I
    Pásztói KC - Váci KSE Serdülő III. o.
       
2017-11-12 vasárnap Farkasvár DSE - Váci KSE Kisikolás bajnokság U10
 

 

Váci KSE - Vecsési SE (Vecsés)
       
    Szigetszentmiklósi KSK II – Váci KSE II Pest megyei felnőtt
       
2017-11-14 kedd Váci KSE - Eger SBS Eszterházy Magyar Kupa III. forduló
       
2017-11-18 szombat Váci KSE - Dabasi VSE NB I
    CYEB Budakalász - Váci KSE-Főnix Serdülő I. o.

 

 

   
    Váci KSE - Gödöllői KC Kisiskolás bajnokság U9
    Váci KSE - Farkasvár DSE (Szentendre)
       
    Váci KSE II – Aranyszarvas SE Pest megyei felnőtt
       
2017-11-19

vasárnap

CYEB Budakalász - Váci KSE Ifjúsági I. o.
       
    Váci KSE - Treff 07 SE Gyermekbajnokság FU14
      (Dunakeszi)
       
2017-11-24 péntek Váci KSE – Csurgói KK Ifjúsági I. o.
    Váci KSE-Főnix – Csurgói KK Serdülő I. o.
       
2017-11-25 szombat Angyalföldi Sportiskola - Váci KSE Serdülő III. o.
    Balassagyarmati Kábel II - Váci KSE II Pest megyei felnőtt
       
2017-11-26 vasárnap Váci KSE - VS Dunakeszi Gyermekbajnokság FU12

 

  Főnix ISE – Váci KSE (Gödöllő)
     

 

2017-11-29 szerda Grundfos Tatabánya KC - Váci KSE NB I
    Váci KSE - Főnix ISE

Serdülő III. o.

 

 

AJáNLOTT VIDEó

 


 

 

 

 

 

 

 

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

2017. november 29. (szerda) 18:00
Földi Imre Sportcsarnok
Tatabánya, Szent Borbála út 19.
Grundfos Tatabánya KC - Váci KSE
K&H férfi kézilabda liga, 11. forduló

Hely

Csapat

PONT

1

Telekom Veszprém

18

2

MOL-Pick Szeged 18

3

Grundfos Tatabánya KC 16
4 Balatonfüredi KSE 16

5

Dabas VSE KC 14

6

Sport36-Komló 12
7 Eger SBS Eszterházy 9

8

CYEB Budakalász 8

9

Ceglédi KKSE 7
10 Csurgói KK 6

11

Orosházi FKSE 4

12

BBraun Gyöngyös 3

13

Váci KSE 3

14

FTC KN KFT 2
FŐ SZPONZORAINK

 

 

 

 

 

 

 

 

MÉDIAPARTNEREK