FŐMENÜ
MENÜ
2016-09-15

Tökéletes idénykezdés

Serdülő csapatunk Egerben kezdte az idei bajnokságot. Az elmúlt szezonban is találkoztunk velük, igaz, hogy akkor még az OSB csoportkörében, idén viszont már a kiemelt serdülő bajnokság keretein belül mérkőztünk egymással.

Idegesen és kapkodóan kezdtek a csapatok, főleg támadásban volt sok technikai hiba mert mind két fél inkább a védekezésre fektette a nagyobb hangsúlyt. Ez látszott is az eredményen, a 10. percben még csak 2-2 volt az állás. Szerencsére a hibáinkat - ami főleg a helyzetkihasználáson látszott - a hazaiak nem tudták kihasználni, így egy gólos előnnyel vonultunk a szünetre.
A második 25 percben inkább a mi akaratunk érvényesült. Továbbra is jó volt a védekezésünk és a kapuban biztos pont volt Alexy Milán. Szerencsére a végére a helyzetkihasználásunk egy kicsit javult, és ennek köszönhetően sikerült elhozni a nagyon fontos két pontot.

Eger SBS Eszterházy - Váci KSE 14-17 (6-7)
Eger, V: Aczél - Paulovics
Váci KSE: Alexy (k) - Hantos B 4, Dudoli 2, Molnár 3, Scardone 2, Serfőző 2, Kocsis 2, Cserék: Moór 1, Kavin 1, Németh, Ferge, Alföldi, Török.
Edző: Nemes  Tibor