FŐMENÜ
MENÜ
Örökrangadó

Örökrangadó

2017-11-11

A bajnokság mostani fordulójában a tavalyi negyedik helyezett Budakalászhoz látogatunk, amellyel már szinte évtizedek óta parázs csatákat vívunk osztálytól és helyszíntől függetlenül.
Bővebben

Kevés hiányzott

Kevés hiányzott

2017-11-10

Ificsoportunk listavezetőjét a NEKA csapatát fogadtuk szerda este a Váci Sportcsarnokban.
Bővebben

Végzetes rövidzárlat

Végzetes rövidzárlat

2017-11-09

Első osztályú serdülő csapatunk szerdán hazai pályán fogadta a Nemzeti Kézilabda Akadémia csapatát.
Bővebben

Sikeres fordítás

Sikeres fordítás

2017-11-07

Serdülő harmadosztályban játszó csapatunk vasárnap Vácrátóton a Veresegyházi VSE vendége volt.
Bővebben

Az első nyomában

Az első nyomában

2017-11-06

Esős vasárnapi délelőtt fogadtuk Vecsés csapatát, akikkel már az elmúlt bajnoki évadban is jó hangulatú, szoros meccseket játszottunk.
Bővebben

Csak az egyik szemünk nevet

Csak az egyik szemünk nevet

2017-11-05

A NB I nyolcadik fordulójában a megyei rivális Cegléd csapata volt az ellenfelünk. Eredményeink miatt most már minden mérkőzésen az életünkért kell küzdenünk, ezért ezen a találkozón is nagy csatára számítottunk.
Bővebben

Most vagy soha

Most vagy soha

2017-11-05

Az első osztály nyolcadik fordulójában a Cegléd csapatát fogadjuk.
Bővebben

Csapataink novemberi programja
Bővebben

Emelt fővel

Emelt fővel

2017-10-30

Szombaton a Treff sportcsarnok adott otthont a következő U14-es fordulónak. Előzetes várakozásainknak megfelelően egy könnyebb, és egy nehezebb mérkőzés várt ránk.
Bővebben

Helytálltunk

Helytálltunk

2017-10-29

Serdülő harmadosztályban játszó csapatunk a csoport legerősebb csapatához a Honvédhoz látogatott.
Bővebben

ÚJABB HÍREK
KORÁBBI HÍREK

AJáNLOTT VIDEó

 


 

 

 

 

 

 

 

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

2017. november 29. (szerda) 18:00
Földi Imre Sportcsarnok
Tatabánya, Szent Borbála út 19.
Grundfos Tatabánya KC - Váci KSE
K&H férfi kézilabda liga, 11. forduló

Hely

Csapat

PONT

1

Telekom Veszprém

18

2

MOL-Pick Szeged 18

3

Grundfos Tatabánya KC 16
4 Balatonfüredi KSE 16

5

Dabas VSE KC 14

6

Sport36-Komló 12
7 Eger SBS Eszterházy 9

8

CYEB Budakalász 8

9

Ceglédi KKSE 7
10 Csurgói KK 6

11

Orosházi FKSE 4

12

BBraun Gyöngyös 3

13

Váci KSE 3

14

FTC KN KFT 2
FŐ SZPONZORAINK

 

 

 

 

 

 

 

 

MÉDIAPARTNEREK