FŐMENÜ
MENÜ
Mérkőzéslista 2016/17

Kisiskolás bajnokság FU9 / Kovács László régió

 

2016. november 19. Pilisvörösvár, Friedrich Schiller Gimnázium

09:45 Budaörs - Váci KSE I. 25-2 (11-1)

10:30 Farkasvár DSE - Váci KSE II. 21-6 (7-4)

12:45 Váci KSE I. - Farkasvár DSE 5-22 (1-9)

13:30 Váci KSE II. - Veresegyház VSK 17-9 (7-6)

 

2016. december 4. Zsámbék, Zichy Miklós Ált. Isk.

09:00 Budai Farkasok NKFT - Váci KSE II. 4-22 (2-10)

10:30 Pilisvörösvári KSK - Váci KSE I. 16-6 (7-4)

12:00 Váci KSE II. - Pilisvörösvári KSK 10-15 (4-6)

12:45 Váci KSE I. - Budaörs KS KFT 3-21 (2-12)

 

2017. január 29. Érd, Treff Sportcsarnok

12:30 Budai Farkasok NKFT - Váci KSE I. 6-16 (2-7)

14:45 Pilisvörösvári KSK - Váci KSE I. 23-5 (11-2)

 

2017. február 26. Újhartyán, Német Nemzetiségi Ált. Isk.

10:30 Bugyi SE - Váci KSE I. 5-18 (1-11)

11:15 Váci KSE II. - Százhalombattai VUK SE 23-18 (10-9)

12:00 Váci KSE I. - Szigetszentmiklósi KSK I. 14-19 (9-8)

12:45 Váci KSE II. - Újhartyán VSE 14-8 (6-2)

 

2017. március 25. Penc, Községi Sportcsarnok

09:00 Váci KSE I. - Váci KSE II. 11-9 (4-5)

10:30 Dabas KC VSE I. - Váci KSE I. 23-7 (13-1)

12:45 Váci KSE II. - Ráckeve VKSK 8-19 (2-9)

 

2017. április 23. Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand

09:00 Budaörs - Váci KSE II. 29-13 (13-5)

09:45 Váci KSE I. - Dabas KC VSE I. 16-24 (7-15)

10:30 Váci KSE II. - Gyömrő VSK 16-19 (6-8)

11:15 Váci KSE I. - Ceglédi KKSE 6-21(2-14)

 

2017. május 20. Bugyi, Kazinczy Ferenc Ált. Isk.

11:15 Pilisvörösvári KSK – Váci KSE I. 18-10 (12-6)

12:45 Dabas KC VSE 1. – Váci KSE I. 15-7 (7-4)

AJáNLOTT VIDEó

 


 

 

 

 

 

 

 

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

2017. november 29. (szerda) 18:00
Földi Imre Sportcsarnok
Tatabánya, Szent Borbála út 19.
Grundfos Tatabánya KC - Váci KSE
K&H férfi kézilabda liga, 11. forduló

Hely

Csapat

PONT

1

Telekom Veszprém

18

2

MOL-Pick Szeged 18

3

Grundfos Tatabánya KC 16
4 Balatonfüredi KSE 16

5

Dabas VSE KC 14

6

Sport36-Komló 12
7 Eger SBS Eszterházy 9

8

CYEB Budakalász 8

9

Ceglédi KKSE 7
10 Csurgói KK 6

11

Orosházi FKSE 4

12

BBraun Gyöngyös 3

13

Váci KSE 3

14

FTC KN KFT 2
FŐ SZPONZORAINK

 

 

 

 

 

 

 

 

MÉDIAPARTNEREK