FŐMENÜ
MENÜ
Mérkőzéslista 2016/17

Gyermekbajnokság FU12 / Kovács László régió B csoport

 

2016. szeptember 24. Vácrátót, Tornacsarnok

10:40 Váci KSE – Gödöllői KC 25-12 (14-4)

12:20 Pilisvörösvári KSK - Váci KSE 21-16 (12-6)

 

2016. október 8. Vácrátót, Tornacsarnok

11:00 Főnix ISE – Váci KSE 14-21 (5-10)

13:00 Veresegyház VSK - Váci KSE 22-19 (11-11)

 

2016. november 6. Vác, Városi Sportcsarnok

09:00 Váci KSE - VS Dunakeszi 26-7 (9-1)

14:00 Gödöllői KC – Váci KSE 10-20 (4-11)

 

2016. december 3. Mogyoród, Szt. László Ált. Isk. Sportcsarnoka

10:00 Váci KSE - Pilisvörösvári KSK 18-25 (8-10)

14:00 Váci KSE – Főnix ISE 14-17 (8-9)

 

2017. január 8. Gödöllő, GEAC Sportcsarnok

10:00 VS Dunakeszi - Váci KSE 6-28 (3-15)

13:00 Váci KSE - Veresegyház VSK 19-19 (10-7)

 

Kovács László régió Középsőház

 

2017. február 5. Gödöllő, Hajós Alfréd Ált. Isk.

09:00 Váci KSE - Gödöllői KC 22-16 (13-11)

11:00 Szigetszentmiklósi KSK U12 - Váci KSE 17–18 (6-9)

 

2017. március 4. Budakalász, Sportcsarnok

09:00 Váci KSE - CYEB Budakalász U12 17-12 (9-6)

11:00  Treff 07 SE - Váci KSE 0-10 (a pályán: 17-21 (11-10) )

 

2017. április 2. Szigetszentmiklós, Sportcsarnok

11:00 Váci KSE - Ceglédi KKSE 25-14 (12-7)

14:00 Váci KSE - Szigetszentmiklósi KSK U12 19-17 (10-6)

 

2017. április 29. Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.

11:00 Gödöllői KC - Váci KSE 10-21 (3-14)

13:00 Váci KSE - Treff 07 SE 26-19 (11-9)

 

2017. május 14. Vác, Városi Sportcsarnok

09:00 CYEB Budakalász U12 - Váci KSE 18-25 (8-12)

14:00 Ceglédi KKSE - Váci KSE 18-27 (5-15)

 

AJáNLOTT VIDEó

 


 

 

 

 

 

 

 

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

2017. november 29. (szerda) 18:00
Földi Imre Sportcsarnok
Tatabánya, Szent Borbála út 19.
Grundfos Tatabánya KC - Váci KSE
K&H férfi kézilabda liga, 11. forduló

Hely

Csapat

PONT

1

Telekom Veszprém

18

2

MOL-Pick Szeged 18

3

Grundfos Tatabánya KC 16
4 Balatonfüredi KSE 16

5

Dabas VSE KC 14

6

Sport36-Komló 12
7 Eger SBS Eszterházy 9

8

CYEB Budakalász 8

9

Ceglédi KKSE 7
10 Csurgói KK 6

11

Orosházi FKSE 4

12

BBraun Gyöngyös 3

13

Váci KSE 3

14

FTC KN KFT 2
FŐ SZPONZORAINK

 

 

 

 

 

 

 

 

MÉDIAPARTNEREK