FŐMENÜ
MENÜ
Mérkőzéslista 2015/16

 NB II Felnőtt Északi csoport

1. ford.

2015. szept. 19

(18:00)

Gyömrői VSK - Váci KSE U23

41-24

2. ford.

2015. szept. 27

(18:00)

Váci KSE U23 - Heves SE

27-30

3. ford.

2015. okt. 3

(16:00)

Budakalász - Váci KSE U23

32-23

4. ford.

2015. okt. 10

(16:00)

Hatvani KSZSE - Váci KSE U23

34-21

5. ford.

2015. okt. 17

(18:00)

Váci KSE U23 - SBS Eger U23

27-37

6. ford.

2015. okt. 24

(18:30)

Csömöri KSK - Váci KSE U23

35-21

7. ford.

2015. okt. 31

(10:30)

Váci KSE U23 - Salgótarjáni Strandépítők

26-29

8. ford.

2015. nov. 15

(10:00)

PLER U23 - Váci KSE U23

44-17 

9. ford.

2015. nov. 22

(12:00)

Váci KSE U23 - Dunaharaszti MTK

36-36

10. ford.

2015. nov. 28

(16:00)

Gyöngyös U23 - Váci KSE U23

36-31 

11. ford.

2015. dec. 6

(18:00)

Váci KSE U23 - Gödöllői KC

23-35 

12. ford.

2016. febr. 20.

(16:00)

Váci KSE U23 - Gyömrői VSK

24-21

13. ford.

2016. febr. 27. 

(18:00) 

Heves SE - Váci KSE U23

27-20

14. ford.

2016. márc. 6. 

(16:00)

Váci KSE U23 - Budakalász

20-28

15. ford.

2016. márc. 13.  

(16:00) 

Váci KSE U23 - Hatvani KSZSE

26-37

16. ford.

2016. márc. 20.  

(14:00) 

SBS Eger U23 - Váci KSE U23

36-27

17. ford.

2016. ápr. 3. 

(16:00) 

Váci KSE U23 - Csömör KSK

27-37

18. ford.

2016. ápr. 17.  

(16:00) 

Salgótarjáni Strandépítők - Váci KSE U23

40-26

19. ford.

2016. ápr. 24.  

(16:00) 

Váci KSE U23 - PLER U23

26-35

20. ford.

2016. máj. 1.

(14:00) 

Dunaharaszti MTK - Váci KSE U23

35-26

21. ford.

2016. máj. 8.

(16:00) 

Váci KSE U23 - Gyöngyösi U23

19-28

22. ford.

2016. máj. 14. 

(18:00) 

Gödöllői KC - Váci KSE U23

37-29
AJáNLOTT VIDEó

 

 

 

 

 

 

 

 

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

2017. szeptember 26. (kedd) 18:00
Városi Sportcsarnok
Vác, Bán M. u. 3.
Váci KSE - Telekom Veszprém
K&H férfi kézilabda liga, 4. forduló

Hely

Csapat

PONT

1

MOL-Pick Szeged

8

2

Telekom Veszprém 6

3

Balatonfüredi KSE 6
4 Eger SBS Eszterházy 6

5

Dabas VSE KC 4

6

CYEB Budakalász 3
7 Ceglédi KKSE 3

8

Grundfos Tatabánya KC 2

9

Sport36-Komló 2
10 FTC KN KFT 2

11

BBraun Gyöngyös 2

12

Váci KSE 0

13

Csurgói KK 0

14

Orosházi FKSE 0
FŐ SZPONZORAINK

 

 

 

 

 

 

 

 

MÉDIAPARTNEREK