FŐMENÜ
MENÜ
2018-10-01

Csapataink októberi programja

 

2018-10-06 szombat

Telekom Veszprém U21 - Váci KSE

NB I/B
       
2018-10-07 vasárnap Váci KSE - Szigetszentmiklósi KSK Ifjúsági I. o.
    Váci KSEMoyra-Budaörs Handball Serdülő I. o.
       
    Veresegyház VSK - Váci KSE Gyermekbajnokság U15
    Váci KSE - VS Dunakeszi (Vácrátót)
       
    Pilisvörösvári KSK - Váci KSE Gyermekbajnokság U11
    Váci KSE - Farkasvár DSE
(Budaörs)
       
    Váci KSE II – Aranyszarvas SE Pest megyei felnőtt
       
2018-10-12 péntek

FTC-Diagnosticum - Váci KSE

Ifjúsági I. o.
    FTC KN KFTVáci KSE Serdülő I. o.
       
2018-10-13 szombat

Váci KSE - Pécsi VSE

NB I/B
       
    Dunavarsányi TE - Váci KSE Gyermekbajnokság U12
    Váci KSE - Szigetszentmiklósi KSK I.
(Szigetszentmiklós)
       
2018-10-14 vasárnap Váci KSE – VS Dunakeszi Gyermekbajnokság U14
    Váci KSE – Veresegyházi VSK (Szentendre)
       
    Bugyi SE - Váci KSE II Pest megyei felnőtt
       
2018-10-20 szombat Százhalombattai KE - Váci KSE NB I/B
    Váci KSE II – Százhalombattai KE II Pest megyei felnőtt
       
2018-10-21 vasárnap Váci KSE - Grundfos Tatabánya KC Ifjúsági I. o.
    Váci KSE - Grundfos Tatabánya KC Serdülő I. o.
       
2018-10-24 szerda Ferencvárosi TC - Váci KSE Liga Kupa
       
2018-10-27 szombat Váci KSE - CYEB Budakalász Liga Kupa
       
2018-10-28 vasárnap Mogyoródi KSK - Váci KSE Gyermekbajnokság U15
    Váci KSE - Szigetszentmiklósi KSK (Vác)
       
    Váci KSE - Főnix ISE Gyermekbajnokság U11
    Váci KSE - Moyra-Budaörs Handball
(Szentendre)
       
    Mogyoródi KSK - Váci KSE II Pest megyei felnőtt
       
2018-10-30 kedd Váci KSE - Balatonfüredi KSE Liga Kupa
    AGROFEED ETO-SZESE -Váci KSE Ifjúsági I. o.
    AGROFEED ETO-SZESE -Váci KSE Serdülő I. o.
       

 


AJáNLOTT VIDEó

 

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS
2018. november 13. (kedd) 18:00
Szabadidőközpont
Balatonfüred, Horváth Mihály út
Balatonfüredi KSE - Váci KSE
Liga Kupa, D csoport
 

Hely

Csapat

PONT

1

NEKA 10

2

AGROFEED ETO-SZESE 8

3

Szigetszentmiklósi KSK 8
4 Váci KSE 8

5

Balatonfüredi KSE U21 8

6

Budai Farkasok NKFT 5
7 Tatai AC 4

8

TUNGSRAM SE - Nagykanizsa 3

9

Telekom Veszprém U21 2
10 Veszprémi KKFT Felsőörs 2

11

Pécsi VSE 2

12

Százhalombattai KE 0
FŐ SZPONZORAINK

 

 

 

 

 

 

 

 

MÉDIAPARTNEREK