FŐMENÜ
MENÜ
2018-03-01

Csapataink márciusi programja

 

2018-03-02 péntek KSI KA - Váci KSE-Főnix Serdülő I. o.
       
2018-03-03 szombat Rév TSC Mikolik - Váci KSE Ifjúsági I. o.
    BBraun Gyöngyös - Váci KSE Serdülő III. o.
    Váci KSE II Szigetszentmiklósi KSK II Pest megyei felnőtt
       
    Szigetszentmiklósi KSK II - Váci KSE Kisiskolás bajnokság U10
    Ceglédi KKSE - Váci KSE (Szigetszentmiklós)
       
2018-03-04 vasárnap Váci KSE - Veresegyház VSK Gyermekbajnokság U12
    VS Dunakeszi - Váci KSE (Vác)
       
2018-03-09 péntek Váci KSE - Balatonfüredi KSE NB I
    Aranyszarvas SE - Váci KSE II Pest megyei felnőtt
       
2018-03-11 vasárnap Váci KSE - FTC KN KFT Ifjúsági I. o.
   

Váci KSE-Főnix – FTC KN KFT

Serdülő I. o.
       
    Váci KSE - Nagykovácsi Sólymok SE Gyermekbajnokság U14
    Ráckeve VKSK - Váci KSE (Vác)
       
    SzKSK Szebeni - Váci KSE Kisiskolás bajnokság U9
    SzKSK Csokonai - Váci KSE (Zsámbék)
       
2018-03-16 péntek Ceglédi KKSE - Váci KSE NB I
    Váci KSE - Grundfos Tatabánya KC Ifjúsági I. o.
    Váci KSE – Nagykovácsi Sólymok SE Serdülő III. o.
       
2018-03-17 szombat Váci KSE-Főnix - Grundfos Tatabánya KC Serdülő I. o.
       
 2018-03-18 vasárnap Százhalombattai KE II - Váci KSE II Pest megyei felnőtt
       
2018-03-21 szerda NEKA - Váci KSE Ifjúsági I. o.
    NEKA - Váci KSE-Főnix Serdülő I. o.
       
2018-03-24 szombat

Váci KSE - Budakalászi FKC

 NB I
    Váci KSE II – Balassagyarmati Kábel II Pest megyei felnőtt
       
    Pilisvörösvári KSK - Váci KSE Gyermekbajnokság U14
    Váci KSE - Gödöllői KC (Dömsöd)
       
2018-03-28 szerda

Dabas KC VSE - Váci KSE

NB I
    Budaörsi KSE - Váci KSE-Főnix Serdülő I. o.
       
2018-03-30 péntek Váci KSE – Csömöri SSZN Kft Serdülő III. o.
       

 


AJáNLOTT VIDEó

 

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS
2018. október 20. (szombat) 18:00
Városi Szabadidő Központ
Százhalombatta, Vasút utca 42.
Százhalombattai KE - Váci KSE
NBI/B Bajnokság, 6. forduló

Hely

Csapat

PONT

1

NEKA 10

2

AGROFEED ETO-SZESE 8

3

Szigetszentmiklósi KSK 8
4 Váci KSE 8

5

Balatonfüredi KSE U21 8

6

Budai Farkasok NKFT 5
7 Tatai AC 4

8

TUNGSRAM SE - Nagykanizsa 3

9

Telekom Veszprém U21 2
10 Veszprémi KKFT Felsőörs 2

11

Pécsi VSE 2

12

Százhalombattai KE 0
FŐ SZPONZORAINK

 

 

 

 

 

 

 

 

MÉDIAPARTNEREK