FŐMENÜ
MENÜ
2018-02-08

Diákolimpia 4.hely

2018. január 25-től 28-ig került megrendezésre a Diákolimpia fiú kézilabda országos döntő Debrecenben, ahol a nagyon erős mezőnyben a Váci KSE játékosaira és neveléseire épülő Boronkay középiskola csapata az előkelő 4. helyet szerezte meg. Alább az iskola honlapján közzétett beszámolót olvashatjuk:

„Az idei sorsolásunk sem ígérkezett könnyebbnek mint a tavalyi, („A” csoport: Balatonfüred, Balmazújváros, Szeged, Vác --- „B” csoport: Balatonboglár, Békés, Nyíregyháza, Veszprém), de bizakodóan vártuk a döntő első napját és nem is kellet csalódnunk, mert remek meccseken biztosítottuk a csoport 2. helyét és ezzel bejutottunk a legjobb négy csapat közé.

A második napon a toronymagasan esélyes két csapat várt ránk, ahol hemzsegtek a junior és ifi válogatott játékosok, akikkel sajnos nem tudtuk felvenni a versenyt és így „csak” a harmadik helyért játszhattunk, amit a torna kezdetén titkon reméltünk. Sajnos a kisdöntőre teljesen elfáradtunk az előző két napi heroikus küzdelmekben, és bár sokáig tartottuk magunkat, nem tudtuk megnyerni a hőn áhított bronzérmet, de nem kell azért szégyenkeznünk, hiszen ezzel a 4. hellyel így is bravúros eredményt értünk el.”

 

Eredmények – csoportmérkőzések az első napon:
      Vác-Szeged 22-21
      Vác-Békés 27-18

Eredmények – csoportmérkőzések a második napon:
      Balatonfüred-Vác 29-12 

Elődöntő: 
      Balatonboglár-Vác 36-22

A helyosztón, a harmadik helyért: 
      Veszprém-Vác 27-22

A végső sorrend:
      1. Balatonfüred (Lóczy),
      2. Balatonboglár (Mathiász),
      3. Veszprém (Vetési),
      4. Vác (Boronkay),
      5. Békés (Szegedi Kis),
      6. Nyíregyháza (Arany),
      7. Szeged (Eötvös),
      8. Balmazújváros (Veres P.).

 


AJáNLOTT VIDEó

 

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS
2019. február 23. (szombat) 18:00
Magvassy Mihály Sportcsarnok
Győr, Kiskút liget
AGROFEED ETO-SZESE - Váci KSE
NB I/B férfi felnőtt - Nyugat, 13. forduló

Hely

Csapat

PONT

1

Váci KSE 22

2

AGROFEED ETO-SZESE 20

3

NEKA 19
4 Szigetszentmiklósi KSK 16

5

Tatai AC 13

6

Veszprémi KKFT Felsőörs 12
7 Pécsi VSE 12

8

Telekom Veszprém U21 10

9

Budai Farkasok NKFT 9
10 Balatonfüredi KSE U21 8

11

TUNGSRAM SE - Nagykanizsa 5

12

Százhalombattai KE 0
FŐ SZPONZORAINK

 

 

 

 

 

 

 

 

MÉDIAPARTNEREK