FŐMENÜ
MENÜ
2018-02-03

Kiharcoltuk

Új év, új edző, új remények. Ezek a dolgok voltak azok, amibe kapaszkodhattunk az ötödik helyen álló Eger vendégjátéka előtt. Illetve abba, hogy nekünk ez a mérkőzés a fogyatkozó hajszálak közé tartozott, míg a vendégek számukra szokatlan stabil szereplése, kissé elbizakodottá teheti Őket.

A mérkőzés kezdete azonban mást hozott. A lassan, de precízen játszó vendégek az első pillanattól kontrollálták a mérkőzést. Végletekig kijátszott támadásaik révén hamar előnybe kerültek és a félidő folyamán mi csak szó szerint rohantunk az eredmény után, ami sajnos technikai hibáink számában is megmutatkozott. A játékrész végére azért utolértük a hevesieket és egy kapusbravúrral döntetlennel mehettünk pihenőre.

A folytatás aztán megint nem rólunk szólt. Támadójátékunk szétesett, és a sok egyéni hibánk miatt a vendégek már négy góllal is vezettek. A hatos fal elleni támadójátékunk ekkor értékelhetetlen volt és csak gyors indításaink tartottak minket életben, ha azokat éppen sikerült belőnünk. A hajrára azonban a rutinos egriek elkészültek erejükkel, míg mi hibáinkkal együtt, de rohantunk, harcoltunk tovább és az utolsó percben megszereztük a vezetést, amit rendkívül lelkes játékkal megőriztünk a lefújás pillanatáig.

A mérkőzés képeit megtekinthetik facebook oldalunkon!

Váci KSE–Eger SBS Eszterházy 27–26 (13–13)
Vác, V: Bacs - Bóna
Váci KSE: Rózsavölgyi (k) – Ménfői, Török 2, Sakic 3, Koller 2, Törteli 1, Holpert 6 (3). Cs: Ulicsinyi (k), Davidovic 6, Kecskeméti 1, Grbavac 2, Tyiskov 1, Balaz 3. Edző: Skaliczki László
Eger SBS Eszterházy l.d.:  Aflitulin 6 (2), Antl 6 (2). Edző: Tóth Edmond
Az eredmény alakulása: 6. perc: 1–4; 13. perc: 7–7; 24. perc: 10–12; 37. perc: 17–17; 44. perc: 19–23; 51. perc: 24–24; 55. perc: 25–26.
Kiállítások: 12 perc ill. 10 perc      Hétméteresek: 5/3 ill. 7/4