FŐMENÜ
MENÜ
2018-01-12

Továbbjutás az első helyen

A Liga Kupa csoportmérkőzések utolsó találkozóján a Veszprém-Felsőörs csapata ellen léptünk pályára a legendás veszprémi Március 15. úti csarnokban.

A továbbra is tartalékos csapatunk meglepően jól kezdte a találkozót, de az első félidő közepére elfogyott a lendületünk és a lelkes hazaiak átvették a találkozó irányítását. Sőt. A második félidő elején a megszerzett előnyüket még növelni is tudták. Ekkor úgy tűnt csúnya zakó lesz a vége. Szerencsére játékosaink észbe kaptak és innentől kezdve első osztályú játékot nyújtva bedarálták az elfáradó hazaiakat, és végül fölényes győzelmet arattak, amellyel a csoportgyőzelmet is megszerezték csapatunknak. A folytatás már a negyeddöntőben.

Veszprémi KKFT Felsőörs - Váci KSE

Liga Kupa A csoport

Veszprém, V: Sándor - Szikszay

Váci KSE: Ulicsinyi (k) - Tárkányi 6, Törteli 4, Koller 9, Sakic 4, Grbavac 3, Holpert 6(2). cs: Koczka (k), Tyiskov, Bognár, Nyári, Filip, Galbos, Czene 1. Edző: Skaliczki László

Veszprémi KKFT Felsőörs l.d.: Hári, Lovas, Szmetán, Márton 4-4. Edző: Vágó Attila

Kiállítások: 4 perc ill. 4 perc      Hétméteresek: 2/2 ill. 2/2.

Az eredmény alakulása: 6. perc: 1-3; 16. perc: 8-9; félidőben: 16-13; 42. perc: 22-21; 49. perc: 24-26; 55. perc: 26-29; végeredmény: 28-33.