FŐMENÜ
MENÜ
2017-12-20

Elb…tuk

Igazi kiesési rangadóra került sor szerda este a Váci Sportcsarnokban. Csapatunk a sereghajtó FTC csapatát fogadta és bíztunk benne, hogy az elmúlt napok jó teljesítményét át tudjuk menteni az év utolsó bajnokijára is.

A várakozással ellentétben mi kezdtük feszültebben a mérkőzést, így a vendégek egészen a félidő hajrájáig irányították a mérkőzést, de ekkor végre sikerült a saját tempónkat diktálni és nemcsak megfordítottuk a találkozó állását, hanem jobb koncentrációval még nagyobb előnyt is építhettünk volna.

A folytatásban sajnos nem egy jobb Fradi, hanem egy sokkal rosszabb Vác jött ki az öltözőből, támadásaink szervezetlenekké váltak, míg védekezésünk átjáróházzá vált, szinte az összes vendégtámadás góllal végződött, ami a teljesen demoralizálta csapatunkat. Az utolsó percekben ugyan még minden esélyt megkaptunk, hogy újból magunkhoz ragadjuk az találkozó irányítását, de az egész őszünkre jellemző dekoncentráltság miatt sikerült elvesztenünk a találkozót.

Váci KSE–FTC 26–28 (13–10)
Vác, V: Horváth - Marton
Váci KSE: Paul (k) – Ménfői, Török 3, Davidovic 2, Sakic 3, Grbavac 3, Holpert 8 (5). cs: Rózsavölgyi (k), Koller 4, Tyiskov 1, Balaz 1, Kecskeméti 1, Tárkányi . Edző: Gúnya Péter
FTC l.d.: Nagy M. 7 (4). Edző: Horváth Attila
Az eredmény alakulása: 6. perc: 0–3; 15. perc: 6–6; 24. perc: 8–10; 37. perc: 15–15; 46. perc: 19–21; 56. perc: 22–25.
Kiállítások: 8 perc, ill. 16 perc      Hétméteresek: 5/5, ill. 6/5.