FŐMENÜ
MENÜ
2017-12-10

Ha a hajrá nem lenne

Kiesési rangadóra utaztunk Békés megyébe, ahol a szintén gyenge szezont futó Orosháza vendégeként léptünk pályára. A mérkőzés mindkét csapat számára létfontosságú volt, de a hazai pálya a vendéglátókat tette esélyesebbé.

A találkozót nagy lendülettel kezdte az orosházi csapat, míg mi kapkodtunk, Ők a hibáinkból gólokat lőttek. Hat perc kellett az első találatunkhoz, de a hazaiak 2-3 gólos előnye állandósulni látszott. Az első negyedórát követő időkérésünk és kapuscserénk azonban sok mindent megváltoztatott és Rózsavölgyi védéseinek valamint feljavuló védekezésünknek köszönhetően zsinórban hét gól szereztünk és alaposan megfordítottuk a mérkőzés állását. Sajnos a félidő utolsó két perce mégis a mi kapkodásunkkal és hazai gólokkal zárult, így csak egygólos előnyt vittünk a pihenőre.

A folytatásban a mérkőzés addigi küzdő jellege még markánsabbá vált, most mi vezettünk többször 2-3 góllal és a hazaiak próbáltak utolérni minket, ami ugyan többször is sikerült, de a vezetést nem tudták átvenni. Az utolsó 5 percre mégis 3 gólos előnnyel mehettünk, de az orosháziak 7 a 6 elleni felállását nem tudtuk megoldani, így végül meg kellett elégednünk az egy ponttal.

Orosházi FKSE-Linamar – Váci KSE 29-29 (15-16)

Orosháza, V: Kiss - Bíró

Váci KSE: Paul (k) – Ménfői, Török 3, Sakic 1, Holpert 6(4), Koller 2, Davidovic 4. Csere: Rózsavölgyi (k) – Kecskeméti 2, Balaz 2, Tyiskov, Törteli 1, Grbavac 7, Tárkányi 1. Edző: Gúnya Péter

Kiállítások: 6 perc ill 8 perc               Hétméteresek: 5/3 ill 4/4.

Az eredmény alakulása: 3.perc: 3-0; 15.perc: 11-8; 26.perc:12-16; 34.perc: 17-20; 45.perc: 23-23; 54.perc: 25-28; 58.perc: 27-29.