FŐMENÜ
MENÜ
2017-11-10

Kevés hiányzott

Ificsoportunk listavezetőjét a NEKA csapatát fogadtuk szerda este a Váci Sportcsarnokban. A nagy iramban kezdődő találkozó elején magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést és látványos gólokkal húztunk el esélyesebb ellenfelünktől. A nagy iram azonban a játékrész második felében minket fogott meg, így a szünetre döntetlen állással vonultak a csapatok.

A folytatást már kevésbé kezdtük jól, de még volt a csapatban annyi erő, hogy a hátrányt előnnyé alakítsuk. Ezzel azonban el is lőttük a puskaporunkat és innentől ugyan föllángolásaink még voltak, de végül vereséget szenvedtünk.

A mérkőzés képeit megtekinthetik facebook oldalunkon!

Váci KSE – NEKA 27-31 (14-14)

Vác, Barabás – Budai-Bock

Váci KSE: Koczka (k) – Kecskeméti 3, Nyári 6, Miklián D. 3, Galbos 1, Bognár 7, Miklián B. 3(1). Csere: Alexy (k) – Kerekes B. 1, Dudoli 2, Sinkó, Filip 1, Bene. Edző: Császár Ferenc

Kiállítások: 0 perc ill. 6 perc                          Hétméteresek: 1/1 ill 3/3

Az eredmény alakulása: 8.perc:4-2; 15. perc:9-5; 25. perc:11-11; 34.perc: 15-17; 43. perc:20-19; 50.perc:21-24; 53.perc: 24-26.