FŐMENÜ
MENÜ
2017-11-06

Az első nyomában

Esős vasárnapi délelőtt fogadtuk Vecsés csapatát, akikkel már az elmúlt bajnoki évadban is jó hangulatú, szoros meccseket játszottunk. Mostani mérkőzés sem indult másképp, az első félidőben fej-fej mellett haladtak a csapatok, sok kimaradt helyzet, idegeskedés és gyenge védekezés jellemezte a játék képét mindkét oldalról.

Második félidőben viszont a jobb helyzetkihasználásnak és a harcosabb védekezésnek köszönhetően 10 perc után 4-5 gólos előnyt kovácsoltunk, amit meg is tartottunk a lefújásig és ezzel az újabb győzelemmel megtartottuk előkelő pozíciónkat a bajnoki tabellán.

Váci KSE II - Vecsési SE II 29-24 (15-15)

Vác, V: Kolarovszky - Lázár

Váci KSE II: Földvári (k) -  Zoljánszki 1, Agócs 4, Bognár 2, Jacsó 5, Oszaczki 3, Solymár 3. Csere: Nagy M.(k) – Doroszlai 1, Solymos 4, Kiss B. 4, Kis E. , Pálinkás, Tősér, Rozman G. 2, Rozman J.Edző: Gratzál Gábor