FŐMENÜ
MENÜ
2017-09-16

Fájó deja vu

Szombat délután az FTC vendégeként léptünk pályára. Az úgymond "csalódottak" összecsapásán mindenképpen pontot, pontokat szerettünk volna szerezni, hiszen a hazai nyitófordulós vereség pontjait pótolni kellene az elkövetkezőkben.

A mérkőzés a tétnek megfelelően kemény védekezésekkel és bizonytalanabb támadásokkal kezdődött, de csapatunk Koller góljaival és Paul védéseivel fokozatosan őrölte fel a Fradi kezdőcsapatának ellenállását, és szinte végig vezetve egygólos előnnyel mehettünk pihenőre.

A szünetet követően ugyan mi szereztük az első gólt, de ötperces rövidzárlatunk után a hazaiak átvették a vezetést. Innentől mi rohantunk az eredmény után és bár mindig kiegyenlítettünk ez lassan felőrölte koncentrációnkat és erőnket, ami ismét az utolsó tíz percben mutatkozott meg. A hazaiak már csak elvétve tudtak gól szerezni, de mi négy százszázalékos ziccert is a Fradi extrán védő kapusába bombáztunk, így újból minimális különbségű vereséget szenvedtünk egy olyan mérkőzésen, melyen egy újabb győzelmet engedtünk ki a kezünkből.

FTC - Váci KSE 24-23 (12-13)

Elek Gyula Aréna, 300 néző

V: Nagy - Túróczy

Váci KSE: Paul (k) - Ménfői 2, Balaz 2, Davidovic 5, Sakic 1, Koller 5, Holpert 3(1). Csere: Rózsavölgyi (k) - Törteli 1, Tyiskov 1, Kecskeméti, Grbavac 3. Edző: Gúnya Péter

Kiállíátsok: 6 perc ill. 4 perc              Hétméteresek: 5/4 ill 2/1

Az eredmény alakulása:12. perc: 2-4; 22. perc: 7-10, 36. perc: 15-14; 46. perc: 21-19; 51. perc: 21-21; 59. perc: 23-22.