FŐMENÜ
MENÜ
2017-04-15

Búcsúajándék

Az NB I 23. fordulójában a már első osztályú tagságát meghosszabbító csapatunk a már kiesett Mezőkövesd csapatához látogatott. Számunkra a presztízsen kívül már sok jelentősége nem volt a mérkőzésnek, míg a hazaiak utolsó hazai első osztályú mérkőzésükre készültek, (legalábbis egy évig biztosan).

A"tét" a kövesdieket motiválta jobban, bár mi kezdtünk pontosabban és ragadtuk magunkhoz a vezetést azonban háromgólos vezetésünknél egy érthetetlen 0-6-os rohamot produkáltunk, és csak a jó félidei hajráknak volt köszönhető, hogy "csak" kétgólos hátránnyal mehettünk pihenőre.

A folytatást újból mi kezdtük jobban, és a félidő első négy gólját szerezve, megint megfordítottuk a találkozó állását.  A vendéglátók természetesen ettől nem adták fel, és mi hiba szereztünk könnyen gólokat a mai napon a védekezésünket már nem hoztuk magunkkal, így a nem túl acélos hazai csapat is folyamatosan túljárt az eszünkön és végül győzelemmel búcsúzhattak közönségüktől.

A mérkőzés képeit megtekinthetik facebook oldalunkon!

Mezőkövesdi KC–Váci KSE 31–27 (15–13)
Mezőkövesd, 400 néző. V: Dobrovits - dr. Tájok
Váci KSE: Vitáris (k) – Popovic 6 (3), Koller 1, Lendvay 3, Topic 4, Stanojevic 4 (1), Vasic 6 (2). Cs: Drissi (k), Pavlovic, Czene, Ménfői 2, Császár F., Tyiskov 1, Chychykalo, Kerekes. Edző: Gúnya Péter
Mezőkövesdi KC l.d.: Vukic 7. Edző: Janó Pál
Az eredmény alakulása: 8.perc: 1–3, 14.perc: 4–7, 16.perc: 7–7, 22.perc: 12–8, 34.perc: 15–17, 38.perc: 19–17, 40.perc: 19–19, 46.perc: 23–20, 56.perc: 28–25.
Kiállítások: 12 perc ill. 4 perc     Hétméteresek:2/1, ill. 7/6