FŐMENÜ
MENÜ
2017-03-22

Nehéz lett volna nyerni

A Veszprém vendégeként a nagyokhoz hasonlóan szintén kedden léptek pályára ifistáink. A veszprémiekkel már hazai pályán is parázs rangadót játszottunk és ezúttal sem volt másképp.

Az első húsz percben csendesen csordogáltak az események 1-2 gólos hazai előnnyel. Ekkor azonban a serdülő korú Bognár Alex pályára lépése felrázta a kedélyeket, hiszen az Ő látványos góljai oly értékben feltüzelték társait, hogy a szünetre már háromgólos előnnyel mehettünk. Persze ez a hazaiakat is inspirálta, így a folytatásra a veszprémiek is rendezték soraikat, amiben a játékvezetők is partnerek voltak. A végére persze már mi is belehibáztunk, de egy jó mérkőzésen jó játékkal szenvedtünk szoros vereséget.

Ízelítőül néhány fotó facebook oldalunkon!

Telekom Veszprém – Váci KSE 33-29 (16-19)

Veszprém, V: Fábián - Vandróczki

Váci KSE: Koczka, Huszár (k) – Bognár A. 5(2), Miklián D. 4, Nyári 10, Bene, Papp, Sinkó 3, Galbos 2, Galambos, Kerekes J. 4, Pásztor, Kerekes B. 1, Filip. Edző: Császár Ferenc