MENÜ
2016-08-04

Kezdődobás

A felkészülés első megmérettetésére szerda este a Budakalász ellen került sor a váci sportcsarnokban.

Csapatunk a tavalyi összeállításával kezdett, majd fokozatosan léptek pályára az újonnan igazolt játékosok. Mivel az ellenfél nem ezt a taktikát követte, így hamar nagykülönbségű előnyre tettünk szert kihasználva az ellenfél összeszokatlanságát. Húsz perc után 14-5 állt az eredményjelzőn, de a már említett és szükséges cseréknek köszönhetően nálunk is csökkent az összhang, igy a második játékrész derekára kiegyenlítettek a vendégek. A hajrára aztán visszavettük a vezetést, amelyet már a találkozó végéig sikerült megőrizni.

Váci KSE – CYEB-Budakalász 25-22 (16-10)

V: Tomecskó-Hunyady – Unyatinszky

Váci KSE: Vitáris (k) – Vasic 10(2), Chychykalo 3, Lendvay, Tyiskov, Pavlovic, Popovic 2. Csere: Drissi, Ulicsinyi (k) – Ménfői 1, Chystabayeu, Törteli 1, Topic 3, Munkácsi , Koller 5, Császár. Edző: Zsiga Gyula

Kiállítások: 16 perc ill. 8 perc                        Hétméteresek: 3/2 ill. 7/4