FŐMENÜ
MENÜ
2016-05-16

Elfogytunk

Két nappal a Tatabánya elleni találkozót követően Veszprémbe utaztunk, hogy Magyarország egyik legjobb csapata ellen lépjünk pályára. Számunkra az előjelek nem voltak túl jók, hiszen a felsőházi rájátszás terhelése, mind erőben, mind létszámban negatív hatással volt ránk.

Az első félidő az előjelek ellenére is minden várakozásunkat alulmúlta. A hazaiak hatalmas iramot diktálva állva hagytak minket, és sokszor úgy tűnt, hogy a véletlen műve volt, amikor gólt szereztünk. Csapatunkat csak Tóth Mihály bravúrjai mentették meg a még nagyobb különbség kialakulásától.

A szünetben sikerült rendeznünk a sorokat, így a második játékrész nagy részében sikerült tartani a lépést a Veszprémmel. A játékrész hajrájára azért így is elfáradtunk, és végül nagy különbségű vereséget szenvedtünk.

A mérkőzés képeit megtekinthetik facebook oldalunkon!

Csapatunk az utolsó fordulóban maájus 22-én vasárnap a Tatabánya csapatát fogdja. A mérkőzésre 18 órai kezdettel kerül sor a Váci Sportcsarnokban.

MVM Veszprém – Váci KSE 36-15 (18-4)

Veszprém, 2000 néző, V: Altmár - Horváth

Váci KSE: Tóth (k) – Vasic 2, Astrashapkin 4, Pavlovic 1(1), Vucicevic 1, Pál, Popovic 1(1). Cs: Vitáris (k) – Terenyi, Czene 2, Chystabayeu, Tyiskov 1, Munkácsi 1, Császár 2, Fekete.

Edző: Zsiga Gyula

Kiállítások: 4 perc ill. 6 perc           Hétméteresek: 3/2 ill. 3/2

Az eredmény alakulása: 8.perc: 5-1; 18.perc: 11-1; 38.perc: 23-9; 46.perc: 28-13