FŐMENÜ
MENÜ
2015-09-02

Egyszer lent, egyszer fent - döntetlen

A szezon első hazai mérkőzésén a Cegléd gárdáját fogadtuk. Az ellenféllel az elmúlt években rendkívül szoros és kemény csatákat vívtunk, így most sem számíthattunk másra.

Sajnos már a kezdésnél beragadtunk és szinte végig futottunk az eredmény után. Kapusaink ezúttal sem remekeltek, de most a mezőnyjátékunk is gyengébb volt, amit az erőszakos vendégek rendre kihasználtak, szerencsére a játékrész második felére sikerült javítanunk és döntetlenre menteni a találkozót.

A folytatásban sokat javult a védekezésünk  és a kapusteljesítményünk, amivel gyors indítási lehetőségekhez jutottunk, amelyeket jó százalékkal kihasználva négygólos előnyre tettünk szert. A ceglédiek ekkor újabb kapuscserére szánták el magukat, ami újabb fordulatot hozott a találkozón, hiszen innentől nem találtuk az utat az ellenfél hálójához és a vendégek a mérkőzés hajrájára meg is fordították a találkozó állását. A mai napban azonban nem ez volt az utolsó csavar és sikerült kettős emberelőnyben újból kétgólossá tenni az előnyünket mindössze 2 perccel a vége előtt. A mai nap azonban nem a győzelemről szólt, bár minden esélyünk megvolt rá, a vendégek két meccslabdánkat is hárítva kiegyenlítettek, így hiába jutottunk hétmétereshez az utolsó pillanatokban, annak elhibázása egy pontunkba került.

Búslakodásra a szoros bajnoki menetrend miatt azonban nem marad idő, hiszen szombaton már Orosházára utazunk a veretlen és százszázalékos hazaiak elleni rangadóra.

Váci KSE - Ceglédi KKSE 29-29 (17-17)

Vác, 250 néző.

V: Horváth - Marton

Váci KSE: Tóth (k) - Vasic 8, Astrashapkin 2, Pavlovic 5, Tyiskov 7, Lendvay 2, Popovic  3. Csere: Vitáris (k) - Kökény 1, Császár, Munkácsi R., Bartók, Vucicevic 1, Pál, Terenyi. Edző: Zsiga Gyula

Kiállítások: 10 perc ill. 14 perc Hétméteresek: 2/0, ill. 1/0

Az eredmény alakulása: 5. perc: 3-5. 12. p.: 7-8. 16. p.: 10-13. 26. p.: 14-15. 33. p.: 20-18. 38. p.: 24-20. 53. p.: 25-27. 58. p.: 29-27.