FŐMENÜ
MENÜ
2020-03-06

Így is sikerül

Péntek este szinte zártkörű körülmények között fogadtuk a Csurgó csapatát, mely a nemzetközi kupás helyek egyikére szeretne odaérni. Mit az eddigi tavaszi mérkőzéseknek, ennek a találkozónak sem több sebből vérző megfiatalított csapatunk volt az esélyese, de ezúttal nem a papírforma érvényesült.

A kezdés szinte hihetetlenül álomszerű volt, hiszen pontos támadásokkal 5-1-es vezetésre tettünk szert. A vendég időkérés azonban megtörte lendületünket és előnyünk nemcsak fokozatosan elfogyott, de a vendégek a vezetést is megszerezték, pedig ezúttal a védekezésünk elfogadhatóan működött.

A szünetet követően nagy lendülettel feszültünk neki újból, de Kocsi gyors 2x2 perce, úgy tűnt eldönti a találkozót, hiszen a vendégek már 6 gólra növelték előnyüket. Szerencsére a Csurgó elhitte, hogy már nyert, míg mi ma nem adtuk fel. Ez az első tíz perchez hasonló remek játékot hozott, melyet 10-2-re nyertünk meg. Innen már "csak" tartanunk kellett az előnyt, ami hihetetlen lelkesedéssel és Kovács bravúrjaival sikerült az indiszponálttá váló ellenféllel szemben, így Matsuura utolsó perces gólja azt jelentette, hogy megszereztük első győzelmünket a bajnokságban.

A mérkőzés képeit megtekinthetik facebook oldalunkon!

VKSE FK Kft - Csurgói KK 24-22 (10-13)

Vác, V: Őri - Pozdena

VKSE: Ulicsinyi (k) - Nagy 4, Kállai 5, Kocsi, Kozina 6, Petrychko 3, Miklián 1(1), cs: Kovács (k) 1, Rozner 1, Matsuura 3, Rojkovics, Fórizs, Gáspár, Moór, Nyári. Edző: Gúnya Péter.

Csurgói KK l.d.: Potocnik 6. Edző: Baranyai Norbert.

Hétméteresek: 2/1 ill 6/5      Kiállítások: 12 perc + 1 kizárás ill 8 perc