FŐMENÜ
MENÜ
2020-02-16

A sírból hozott döntetlen

Ifjúsági csapatunk pénteken a Veszprémi KKFT csapatát fogadta. A vendégek jóval előrébb álltak a tabellán, de az elmúlt hetek javuló játéka miatt bíztunk benne, hogy ezen a találkozón is jó eredményt érhetünk el.

A mérkőzés nagy tempóban és védekezések nélkül kezdődött. A számolatlanul potyogó gólok a veszprémiek malmára hajtották a vizet, hiszen a félidő hajrájára már négy góllal vezettek. Ekkor sikerült a háromgólos egy percet produkálnunk, így döntetlennel vonulhattunk pihenőre. A második félidő kevesebb góllal, de az első másolata volt, és a vendégek negyedórával a vége előtt már öt góllal vezettek (29-34). Ekkor végre megtaláltuk támadásaik ellenszerét, és az első félidő hajráját megismételve, az utolsó egy percben döntetlenre mentettük a találkozót.

VKSE FK Kft - Veszprémi KKFT Felsőörs 37-37 (23-23)

Vác, V: Babity - Kaposi

VKSE: Majer (k) - Zseni 6, Nyári 5(1), Fórizs 12(1), Rojkovics 2, Gáspár 4, Moór 5. Csere: Fedor (k) - Alföldi 2, Dudoli 1, Singely, Rezessy. Edző: Gúnya Péter