2019-11-01
Csapataink novemberi programja
2019-11-02 | szombat | Orosházi FKSE - Váci KSE |
NB I |
2019-11-05 | kedd | Váci KSE - Csömöri SSZN KFT | Ifjúsági III. o. |
2019-11-06 | szerda | Váci KSE - Csömöri SSZN KFT | Serdülő III. o. |
2019-11-08 | péntek | Váci KSE - Balatonfüredi KSE | NB I |
2019-11-10 | vasárnap | Váci KSE - Balatonfüredi KSE | Ifjúsági I. o. |
Váci KSE - Balatonfüredi KSE | Serdülő I. o. | ||
Váci KSE - Csömöri SSZN KFT | NB II | ||
Váci KSE II - Veresegyház VSK | Pest megyei felnőtt | ||
Váci KSE – FTC KN KFT | Gyermekbajnokság U11 | ||
Váci KSE – TFSE | (Budapest) | ||
2019-11-13 | szerda | Sport36-Komló - Váci KSE | Magyar Kupa 3. forduló |
2019-11-16 | szombat | ALBA-MÁV-ELŐRE - Váci KSE | NB II |
Váci KSE – Főnix ISE | Gyermekbajnokság U14 | ||
Hatvani KSZSE – Váci KSE | (Göd) | ||
Váci KSE - XVI. kerületi KMSE | Gyermekbajnokság U12 | ||
Budakalász KZRT - Váci KSE | (Mogyoród) | ||
2019-11-17 | vasárnap | Kántor Anikó SE - Váci KSE | Serdülő III. o. |
Erdőkertesi SE - Váci KSE II | Pest megyei felnőtt | ||
2019-11-22 | péntek | Váci KSE - Solymári SC | Serdülő III. o. |
Helyszín: Solymár! | |||
2019-11-23 | szombat | Budakalász KZRT - Váci KSE | NB I |
Budakalász KZRT - Váci KSE | Ifjúsági I. o. | ||
Váci KSE - Solymári SC | Ifjúsági III. o. | ||
Váci KSE - Budapesti Honvéd SE | NB II | ||
Százhalombattai KE III - Váci KSE II | Pest megyei felnőtt | ||
2019-11-24 | vasárnap | Moyra-Budaörs Handball - Váci KSE | Serdülő I. o. |
Váci KSE - Rév TSC | Gyermekbajnokság U11 | ||
Kézisuli Alapítvány Budapest - Váci KSE | (Budapest) | ||
2019-11-26 | kedd | Váci KSE - NEKA I. | Serdülő I. o. |
Helyszín: Balatonboglár! | |||
Váci KSE - NEKA I. | Ifjúsági I. o. | ||
2019-11-29 | péntek | Váci KSE - HE-DO B.Braun Gyöngyös | NB I |
2019-11-30 | szombat |
Mikolik Handball School - Váci KSE |
NB II |
Váci KSE - Balassagyarmati Kábel SE | Gyermekbajnokság U14 | ||
KASE – Váci KSE | (Hatvan) | ||
AJáNLOTT VIDEó
KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS
Hely |
Csapat |
PONT |
1 |
MOL-Pick Szeged | 22 |
2 |
Telekom Veszprém | 20 |
3 |
FTC-HungaroControl | 14 |
4 | HE-DO B.Braun Gyöngyös | 13 |
5 |
Grundfos Tatabánya KC | 12 |
6 |
Csurgói KK | 11 |
7 | Balatonfüredi KSE | 11 |
8 |
Sport36-Komló | 10 |
9 |
SBS-Eger | 9 |
10 | Dabasi KC VSE | 7 |
11 |
Mezőkövesdi KC | 5 |
12 |
Budakalász KZRT | 4 |
13 |
Orosházi FKSE | 3 |
14 |
Váci KSE | 1 |