MENÜ
2019-08-31

Elkezdtük

A Telekom Veszprém vendégeként kezdtük a meg az első osztályú bajnokságot.

A sokkal erősebb hazaiak ellen jól megkomponált akciókkal és kemény védekezéssel kezdtünk, de nyilván az első negyedórát követően a nagyobb erő és tudás miatt a különbség fokozatosan növekedni kezdett a két csapat között. A fokozott fizikai igénybevétel miatt Skaliczki mester folyamatosan forgatta a csapatot, de a biztos hazai győzelmet nem volt esélyünk megakadályozni. Játékunkban voltak jobb és rosszabb periódusok, és van még dolgozni valónk a pénteki hazai rajt előtt. Mindenesetre a tűzkeresztségen végül minden keretben lévő játékosunk átesett, így a lámpaláz nem lehet akadály az FTC elleni találkozón

Telekom Veszprém - VKSE FK Kft 40-26 (21-12)

Veszprém, 1200 néző V: Réti –Szedmák

VKSE: Ulicsinyi (k) – Nagy 2(2), Kállai 3, Törteli 5, Kocsi 1, Davidovic 5, Holpert 2. Csere: Kovács (k) – Rozner 3(1), Miklián B., Bognár A., Pál 2, Gáspár, Rédai, Németh 2, Antal 1. Edző: Skaliczki László

Kiállítások: 2 perc ill. 10 perc            Hétméteresek: 4/3 ill 4/3.

Az eredmény alakulása: 1. perc: 0-1; 11. perc: 7-4; 21. perc: 13-8; 45. perc: 29-20.