FŐMENÜ
MENÜ
2019-03-01

Csapataink márciusi programja

 

2019-03-01 péntek Váci KSE - Veszprémi KKFT Felsőörs NB I/B
       
2019-03-02 szombat Veresegyház VSK - Váci KSE Gyermekbajnokság U14
    Váci KSE - Diósdi DSE (Gyömrő)
       
2019-03-03 vasárnap Váci KSE - Dabasi KC VSE Gyermekbajnokság U12
    Abonyi KC - Váci KSE (Tápiószentmárton)
       
    Váci KSE II – Mogyoródi KSK II Pest megyei felnőtt
       
2019-03-04 hétfő Szigetszentmiklósi KSK - Váci KSE Ifjúsági I. o.
       
2019-03-06 szerda Moyra-Budaörs Handball - Váci KSE Serdülő I. o.
       
2019-03-09 szombat Kőrösi KDSE Érd - Váci KSE Gyermekbajnokság U15
    Szigetszentmiklósi KSK - Váci KSE (Érd)
       
2019-03-10 vasárnap Váci KSE - Telekom Veszprém U21 NB I/B
    Szigetszentmiklósi KSK II - Váci KSE II Pest megyei felnőtt
       
    Váci KSE - Ceglédi KKSE Táncsics Gyermekbajnokság U11
    Gyáli BKSE - Váci KSE (Nagykáta)
       
2019-03-16 szombat Pécsi VSE – Váci KSE NB I/B
    Váci KSE - FTC-Diagnosticum Ifjúsági I. o.
    Váci KSEFTC KN KFT Serdülő I. o.
       
2019-03-23 szombat Váci KSE - Százhalombattai KE NB I/B
    Grundfos Tatabánya KC - Váci KSE Ifjúsági I. o.
    Grundfos Tatabánya KC - Váci KSE Serdülő I. o.
       
2019-03-24 vasárnap Gyömrői KA - Váci KSE Gyermekbajnokság U14
    Gyáli BKSE – Váci KSE (Heves)
       
    Pilisvörösvári KSK - Váci KSE Gyermekbajnokság U12
    Százhalombattai VUK SE - Váci KSE (Budaörs)
       
2019-03-30 szombat Váci KSE – AGROFEED ETO-SZESE Ifjúsági I. o.
    Váci KSE – AGROFEED ETO-SZESE Serdülő I. o.
       
    Váci KSE - Budai Farkasok NKFT Gyermekbajnokság U11
    Mogyoródi KSK - Váci KSE
(Cegléd)
       
2019-03-31 vasárnap TUNGSRAM SE-Nagykanizsa – Váci KSE NB I/B
    Diósdi DSE - Váci KSE Gyermekbajnokság U15
    Váci KSE - Gyömrői KA (Vácrátót)
       

AJáNLOTT VIDEó

 

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS
2019. március 31. (vasárnap) 18:00
Tungsram SE Sportcsarnok
Nagykanizsa, Ady E. utca 68./a
TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Váci KSE
NB I/B férfi felnőtt - Nyugat, 18. forduló

Hely

Csapat

PONT

1

Váci KSE 28

2

NEKA 24

3

AGROFEED ETO-SZESE 23
4 Szigetszentmiklósi KSK 17

5

Veszprémi KKFT Felsőörs 16

6

Tatai AC 15
7 Pécsi VSE 15

8

Budai Farkasok NKFT 13

9

Telekom Veszprém U21 11
10 Balatonfüredi KSE U21 10

11

TUNGSRAM SE - Nagykanizsa 7

12

Százhalombattai KE 3
FŐ SZPONZORAINK

 

 

 

 

 

 

 

 

MÉDIAPARTNEREK